Позавчора у Анахаймі бились Нейт Діаз та Хорхе Масвідаль, а перемогли Нейт Діаз та Конор Макгрегор! Як так вийшло? Це все азарт

Двоє боксерів зійшлись у принциповому двобої (категорія до 79,4 кг), а Конор просто вдало зробив ставку. Він публічно підтримав Діаза та повідомив, що поставив на його перемогу 500 тисяч доларів.

Діаз, для якого двобій був реваншем, таки переміг. І знаєте, що? Одразу ж кинув виклик ще одному недругу, бажаючи провести другий реванш підряд – цього разу запрошення до бійки отримав Джейк Пол, який завдав Діазу поразки в його першому поєдинку.

Звісно ж, перемога Нейта дозволила Макгрегору вийти головним переможцем у сутичці. І його фаворит переміг, і 1,6 млн доларів заробив, так ще й до лікарні потім лягати не доведеться.

Ну що, чекаємо другий реванш Нейта Діаза? Конор його, мабуть, точно чекає!

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ще новини про гральний бізнес України та світу: 

Ой, як незручно вийшло! В ТГ каналі одночасно похвалили і облили брудом одне й те саме онлайн-казино

БЕБ проти IBOX: хто кого? 

Закон не писаний чи не прописаний? Користувачі повідомляють про заборонену рекламу букмекера під час трансляцій матчу 

The Gambler - новини українського азарту

The Gambler - це інсайдерська інформація про проблеми, з якими стикається молодий ринок легальних азартних ігор в Україні. Легальний азарт - це захист гравців, соціальна відповідальність, дотримання закону, інвестиції та надходження до бюджету країни. Хто намагається знищити легальний азарт, прикриваючись благими намірами?

The Gambler - це боротьба з «чорними» гральними залами, які заробляють на людському горі та нищать економіку країни. Розкриємо всі схеми нелегалів разом!

До новин